This is a single blog caption

Neriješeno s Plitvicama!

U nedjelju 10. travnja 2022. s početkom od 16 h odigran je još jedan Općinski derbi između NK LIKA 95 i NK Plitvice.

Naši dečki izašli su na teren u crnoj garnituri koju nam je omogućio AdmiralBet.

Utakmicu su bolje otvorili naši igrači, a u 18. minuti Zvonimir Šunjić zabija za 1:0. S tim rezultatom se otišlo na poluvrijeme.

U drugom dijelu utakmice ponovno dominira Lika 95. U 63. minuti Ilija Lukić probija po desnoj strani Plitvičane te zabija za 2:0. Poslije toga u izglednoj prilici bio je i David Barunčić koji je pogodio direktno vratara.

A onda prijelom. U 65. minuti pogodak za 2:1 zabija Karlo Kolić koji se tom prilikom i ozlijedio. U 81. minuti Plitvičani nakon jedne odbijene lopte dolaze i do poravnanja rezultata.

Rezultat se više nije mijenjao, a u 85. minuti Miroslav Bureš zarađuje drugi žuti karton te napušta igru.